PROJEKTY
I PROGRAMY


 

 

 


TYTUŁY


 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016 
i przysługuje mu tytuł 
„Brązowej Szkoły 2016”.

 

2007/2008

  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – I MIEJSCE
  • MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW – II MIEJSCE

2008/2009

  • V OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – Maciej Englot, Kamil Żurawski, Jędrzej Sokołowski, Karen Babajan, Damian Koryzna, Tomasz Gołebiowski, Patryk Kochel, Marcin Staszewski, Kamil Mańkowski, Mateusz Hakman, Paweł Janikowski – IV miejsce

2009/2010

  • POWIATOWA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – I miejsce
  • POWIATOWA LICEALIADA W SZACHACH DRUŻYNOWO – II miejsce
  • POWIATOWA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – III miejsce
  • WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH LICEALIADA – II miejsce
  • MIĘDZYNARODOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR EUROREGIONU PRADZIAD – I miejsce

 

2010/2011

  • OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH DRUŻYNOWO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – Roman Trinczek, Mateusz Podwysocki, Tomasz Rudzki, Michał Jania, Justyna Małek
  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – IV miejsce,

 

2011/2012

  • MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – I MIEJSCE
  • MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – II MIEJSCE,
  • MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
  • ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – II MIEJSCE
  • ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – I MIEJSCE
  • ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
  • PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – II MIEJSCE
  • FINAŁ WOJEWÓDZKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – III MIEJSCE
  • PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH,
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT – I MIEJSCE
  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT – III MIEJSCE W ĆWIERĆFINALE
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW – III MIEJSCE
  • MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – I MIEJSCE, IV MIEJSCE W ĆWIERĆFINALE WOJEWÓDZKIM
  • SZACHY DRUŻYNOWE – I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU
  • FINAŁ WOJEWÓDZKI W SZACHACH DRUŻYNOWO – I MIEJSCE,
  • OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH – XIII MIEJSCE

2012/2013

  • POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – II MIEJSCE
  • POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – I MIEJSCE
  • ĆWIERĆFINAŁY WOJEWÓDZKIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – III MIEJSCE
  • FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – I MIEJSCE
  • X MISTRZOSTWA POLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – XIV MIEJSCE: Jędrzej Zator, Paweł Zwojewski, Mateusz Hudyma, Łukasz Puzio, Kamil Konopka, Grzegorz Księżarczyk, Bartłomiej Poniatyszyn, Bartosz Łukasik, Daniel Cieszko, Michał Jaśkowiec, Bartmanowicz Patyk, Dawid Wojewoda, Miłosz Wójcik, Mateusz Łysek, Kamil Wasilewski, Karol Duma, Michał Kosior.
  • POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – III MIEJSCE
  • POWIATOWE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – III MIEJSCE
  • POWIATOWE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT– II MIEJSCE
  • FINAŁY WOJEWÓDZTWA W SZACHACH DRUŻYNOW – V MIEJSCE

 

2013/2014

  • XI OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - XII MIEJSCE
  • PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – III MIEJSCE
  • PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT – IV MIEJSCE
  • PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW – IV MIEJSCE

 

2014/2015

  • PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – II MIEJSCE: Aneta Ilnicka, Simona Jurkowska, Małgorzata Bryja, Magdalena Zabiegała, Natalia Chadryś, Jagoda Trojak, Sonia Łącka, Helena Seńków, Katarzyna Gacka,
  • FINAŁY WOJEWÓDZKIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW– II MIEJSCE: Miłosz Wójcik, Dawid Wojewoda, Karol Duma, Mateusz Łysek, Krzysztof Miller, Szymon Prościak, Paweł Prościak, Jakub Czyszczonik, Mateusz Moczulski, Oliwer Topolski, Arkadiusz Bochenek, Kamil Łapiak, Dawid Błaszkiewicz, Rafał Bartmanowicz, Jacek Wyżgowski
  • FINAŁ WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM – VI MIEJSCE Bartłomiej Adamski, Paweł Kuchta, Piotr Olinikiewicz
  • POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – III MIEJSCE
  • PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – II MIEJSCE

 

 

2015/2016

 

  • II miejsce

Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych

 


ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl