W dniu 8.10.2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku odbyły się eliminacje szkolne XLVII Olimpiady Biologicznej. Do zawodów zgłosiło się 6 uczniów z klas II i III tj.: Aleksandra Wrzeszcz i Martyna  Bąk kl. II D, Bartosz Kłuskiewicz i Jakub Zelek kl. IID oraz Ada Rączy i Michał Górski kl. IIIB.

Do napisania mieli bardzo trudny test  składający się z pytań otwartych i zamkniętych. Do etapu rejonowego we Wrocławiu zakwalifikowali się: Jakub Zelek kl. IId oraz Michał Górski kl. IIIb.

Uczniowie mają do napisania pracę badawczą (każdy wybrał sobie inny temat zatwierdzony przez  komitet główny OB) oraz naukę do części pisemnej. Następny etap odbędzie się 20 stycznia  2018 r. we Wrocławiu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!