Dnia 13 czerwca 2017 roku w Opolu odbyło się podsumowanie pracy Wojewódzkiej Komisji Konkursu Historycznego zorganizowane przez Opolskiego Kuratora Oświaty pana Michała Sieka oraz Dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji panią Joannę Wnuk. Członkami Komisji Konkursowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych są Agata Dendewicz i Benedykt Chałupnik. Pan Kurator podziękował wszystkim członkom komisji za pracę i trud włożony w organizację i przeprowadzenie tegorocznej edycji konkursu. Zaprosił jednocześnie do organizacji konkursu w przyszłym roku szkolnym. Podczas spotkania nauczyciele wymienili się spostrzeżeniami i wnioskami do dalszej pracy, aby w roku szkolnym 2017/2018 wyłonić najlepsze historyczne talenty naszego województwa. Pan Kurator życzył wszystkim nauczycielom miłych i spokojnych wakacji.

Nauczyciele historii: Agata Dendewicz, Benedykt Chałupnik

DSCF7091 1