PROJEKTY
I PROGRAMY


 

 

 


TYTUŁY


 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016 
i przysługuje mu tytuł 
„Brązowej Szkoły 2016”.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 tradycją stało się już organizowanie Dni Otwartych Szkoły, które odbyły się 21 marca 2017 r.

W progach naszej placówki witaliśmy wszystkich uczniów z klas III
z prudnickich gimnazjów , jak również okolicznych miejscowości m.in.
z Lubrzy, Białej i Głuchołaz. Szkoła otwarta jest dla wszystkich, którzy chcą się zapoznać z bogatą ofertą kształcenia i bazą dydaktyczną naszego liceum.

 

Na Dni Otwarte zaplanowano jest zawsze wiele atrakcji. Nasi uczniowie oprowadzali gości po szkole zapoznając z jej licznymi atutami, opowiadając co się dzieje ciekawego, jakie mamy zajęcia pozalekcyjne, kółka zainteresowań, drużyny sportowe, jakie organizacje działają na terenie szkoły itp. W salach lekcyjnych odbywały się przeróżne pokazy
i prezentacje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy doświadczeń z fizyki i z chemii. Na sali gimnastycznej odbywał się turniej „Trójek siatkarskich” (już XXII edycja ) ,podczas których nasi goście oraz uczniowie liceum kibicowali swoim drużynom.

Ważnym akcentem wizyty gimnazjalistów w naszym liceum było spotkanie z dyrekcją szkoły oraz prezentacja zawierająca ofertę dotyczącą profili na kolejny rok szkolny, programów, projektów, konkursów, turniejów, organizacji wielu imprez, wycieczek, rajdów oraz spotkań
z ciekawymi ludźmi.

DSC 0014DSC 0062

DSC 0092DSC 0095DSC 0047DSC 0102


ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl