PROJEKTY
I PROGRAMY


 

 

 


TYTUŁY


 

 
W RANKINGU LICEÓW PERSPEKTYWY 2020
nasze liceum otrzymało
srebrną tarczę !!!
Gratulujemy wszystkim nauczycielom
i maturzystom
to m.in. Wasze wyniki
uplasowały nas na takiej pozycji.
Życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016 
i przysługuje mu tytuł 
„Brązowej Szkoły 2016”.

Klasa 1 B i część klasy 1 A  w dniach 27 - 28 kwietnia miała super wycieczkę w Krakowie i Zatorze. Odwiedziliśmy  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, na który zaprosił nas absolwent naszego liceum, Paweł Kozakiewicz pełniący rolę rzecznika prasowego uczelni.  W auli uniwersyteckiej przywitał nas rektor UE, dr hab. Stanisław Mazur.  Paweł Kozakiewicz nie wypuścił nas bez prezentów dla każdego uczestnika wycieczki :), dziękujemy serdecznie za zaproszenie i cieszymy się, że pamięta o swojej szkole średniej i miło wspomina. Drugi dzień to była zakręcona zabawa w największym parku rozrywki w Polsce: Energylandii. wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni ! I znów było pożytecznie i przyjemnie. Do następnego razu !
Joanna Mazurek-Kurzelnik
 

ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl