Tytuł „Brązowej Szkoły 2016"

Dnia 25 kwietnia 2016 roku odbyła się Wojewódzka uroczystość podsumowania wyników XVIII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych - Perspektywy 2016. W Sali Herbowej OUW w Opolu spotkały się delegacje wyróżnionych szkół województwa opolskiego, władz samorządowych, kościelnych i oświatowych. Galę zorganizowano pod patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka oraz Wojewody Opolskiego Adriana Czubaka, którego reprezentował Jerzy Naszkiewicz. Wśród wyróżnionych szkół znalazło się także I Liceum Ogólnokształcące im.”Adama Mickiewicza” w Prudniku. Nasza szkoła otrzymała tytuł „Brązowej Szkoły 2016”. Na gali I LO reprezentowali: Starosta Prudnicki pan Radosław Roszkowski, pani dyrektor Jadwiga Harasymowicz, uczeń klasy II b Stanisław Małkowski oraz Agata Dendewicz, nauczyciel historii. Dziękujemy dyrekcji szkoły, nauczycielom i uczniom za solidną pracę, gratulujemy wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Agata Dendewicz

DSCF5269 1DSCF5271 1DSCF5275 1