CZARODZIEJSKI FLET w KLASIE II B

Klasa II B dała się skusić swojej wychowawczyni , która namówiła ich na wyjazd do Wrocławia do Opery Wrocławskiej na operę pt. Czarodziejski flet.

Wycieczka odbyła się 24 lutego 2015 r- Wynajętym autokarem do Wrocławia zajechaliśmy pół godziny przed czasem, dzięki czemu młodzi ludzie będąc pierwszy raz w życiu w gmachu Opery Wrocławskiej mogli ją zwiedzić. Spektakl rozpoczął się o godz. 11 i wszystkie miejsca były zajęte. W czasie przerwy między aktami można było się napić kawy .

Opera zrobiła na nas ogromne wrażenie- sceneria , kunszt śpiewaczy , balet – coś cudownego!!!

Po spektaklu w nagrodę moje dzieci dostały tzw. czas wolny – 2 godziny – celem zwiedzenia starówki wrocławskiej- stolicy Dolnego Śląska- większość była tu pierwszy raz. Następnie ze smutkiem rozstaliśmy się z Papageno i wróciliśmy do szarej rzeczywistości – czyli do nauki.

W wycieczce kolejny raz dzielnie towarzyszyła nam nasza Pani Beatka – za co dziękuję w swoim imieniu jako organizator wycieczki klasowej- wychowawczyni klasy II b- Barbara Ziarko.

Barbara Ziarko

20150224 134003