Rekrutacja   '2016

W tym roku nie ma rekrutacji elektronicznej, wniosek i inne dokumenty składamy w formie papierowej w sekretariacie szkoły - ul. Gimnazjalna 2

    Oferta edukacyjna  

       Regulamin rekrutacji          

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej 

 

clip

Projekt z klasą

Konkurs Projekt z klasą organizowany przez wydawnictwo Nowa Era, ma na celu wyróżnienie najciekawszych projektów edukacyjnych. Popularyzuje on nauczanie metodą projektu i jest częścią kompleksowego programu wsparcia o nazwie „Projekt z klasą”. Wyjątkowy charakter konkursu polega na tym, że zdobyte nagrody pomagają zrealizować zgłoszone projekty konkursowe, a oceniane są zarówno pomysł na projekt, jak i zaangażowanie uczestników.
Ciekawy pomysł
Najważniejszy w konkursie „Projekt z klasą” jest dobry pomysł na projekt. Powinien być on twórczy dla uczniów, inspirujący dla szkoły i pożyteczny dla lokalnej społeczności. Musi motywować młodzież do zdobywania wiedzy na różne sposoby i promować ciekawe działania edukacyjne w środowisku szkolnym. 

Atrakcyjne nagrody
Na laureatów konkursu „Projekt z klasą” czekają cenne nagrody. Nowa Era ufundowała specjalny Fundusz Grantów - w tej edycji jego pula wynosi aż 40 000 złotych!  W ten sposób organizator zamierza pomóc  z sukcesem wcielić w życie aż 20 najciekawszych prac konkursowych. Jeśli grupa projektowa zgłosi do konkursu ciekawy projekt, a dodatkowo przeprowadzi jego skuteczną kampanię promocyjną, może otrzymać w sumie nawet 4 000 zł na realizację swojego projektu! 

Edukacyjna przygoda
Młodzi ludzie, biorący udział w konkursie, sami szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, inspirowani przez nauczyciela dokonują wyborów i podejmują decyzje. Czują się jak odkrywcy, odnajdując radość w nauce i projektując swoją edukacyjną przygodę. Udział w konkursie integruje całą szkolną i lokalną społeczność. Warto włączyć się w te działania, poprzeć inicjatywę młodych i udzielić im wsparcia. Nowa Era pragnie wspierać zespoły, które wierzą, że wystarczy bardzo chcieć, aby móc coś zmienić na lepsze. Przyłącz się do nas!


Created with iSpring


​ 

 kliknij banner - poznaj szczegóły

 kliknij banner - poznaj szczegóły

procent

Projekty unijne

 

Projekt Commenius

 

erasmus

 

frse

Znak Jakości Szkoły 2016

tarcza-2016v300

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł
„Brązowej Szkoły 2016”.

Pomoc prawna

pomoc prawna

Mikroporady

mikroporady

IT Szkoła

Jesteśmy uczestnikiem
ogólnopolskiego projektu

SIS

Należymy do Stowarzyszenia
Szkół Innowacyjnych
Regionu Opolskiego

eSzkoła

pobierz podręcznik użytkownika

Gościliśmy

437961
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Bieżący miesiąc
poprzedni miesiąc
Całość
207
245
1418
434191
9599
9016
437961
Your IP: 54.225.35.67
Server Time: 2016-05-28 19:56:52

Logowanie

Susnet Facebook Like Box