Projekt z klasą

Konkurs Projekt z klasą organizowany przez wydawnictwo Nowa Era, ma na celu wyróżnienie najciekawszych projektów edukacyjnych. Popularyzuje on nauczanie metodą projektu i jest częścią kompleksowego programu wsparcia o nazwie „Projekt z klasą”. Wyjątkowy charakter konkursu polega na tym, że zdobyte nagrody pomagają zrealizować zgłoszone projekty konkursowe, a oceniane są zarówno pomysł na projekt, jak i zaangażowanie uczestników.
Ciekawy pomysł
Najważniejszy w konkursie „Projekt z klasą” jest dobry pomysł na projekt. Powinien być on twórczy dla uczniów, inspirujący dla szkoły i pożyteczny dla lokalnej społeczności. Musi motywować młodzież do zdobywania wiedzy na różne sposoby i promować ciekawe działania edukacyjne w środowisku szkolnym. 

Atrakcyjne nagrody
Na laureatów konkursu „Projekt z klasą” czekają cenne nagrody. Nowa Era ufundowała specjalny Fundusz Grantów - w tej edycji jego pula wynosi aż 40 000 złotych!  W ten sposób organizator zamierza pomóc  z sukcesem wcielić w życie aż 20 najciekawszych prac konkursowych. Jeśli grupa projektowa zgłosi do konkursu ciekawy projekt, a dodatkowo przeprowadzi jego skuteczną kampanię promocyjną, może otrzymać w sumie nawet 4 000 zł na realizację swojego projektu! 

Edukacyjna przygoda
Młodzi ludzie, biorący udział w konkursie, sami szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, inspirowani przez nauczyciela dokonują wyborów i podejmują decyzje. Czują się jak odkrywcy, odnajdując radość w nauce i projektując swoją edukacyjną przygodę. Udział w konkursie integruje całą szkolną i lokalną społeczność. Warto włączyć się w te działania, poprzeć inicjatywę młodych i udzielić im wsparcia. Nowa Era pragnie wspierać zespoły, które wierzą, że wystarczy bardzo chcieć, aby móc coś zmienić na lepsze. Przyłącz się do nas!


Created with iSpring


​ 

 kliknij banner - poznaj szczegóły

 kliknij banner - poznaj szczegóły

Pomoc prawna

pomoc prawna

Mikroporady

mikroporady

IT Szkoła

Jesteśmy uczestnikiem
ogólnopolskiego projektu

Znak Jakości Szkoły 2014

brazowa-szkola-licea

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł
„Brązowej Szkoły 2014”.

SIS

Należymy do Stowarzyszenia
Szkół Innowacyjnych
Regionu Opolskiego

 

Projekt Commenius

eSzkoła

pobierz podręcznik użytkownika

Gościliśmy

401669
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Bieżący miesiąc
poprzedni miesiąc
Całość
101
316
417
399345
2324
8860
401669
Your IP: 54.87.59.114
Server Time: 2016-02-09 08:18:44

Logowanie

Susnet Facebook Like Box