I PROGRAMY

Gratulujemy wszystkim nauczycielom
i maturzystom
to m.in. Wasze wyniki
uplasowały nas na takiej pozycji.
Życzymy dalszych sukcesów !!!

8 Marca Dzień Kobiet

Dnia 8 marca przypada święto zwane dniem kobiet. Początki Międzynarodowego Dnia Kobiet wywodzą się z ruchów robotniczych w Ameryce Północnej i Europie. Pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet odbyły się 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. Współcześnie panowie pamiętają szczególnie  w tym dniu o swoich koleżankach.  Samorząd Uczniowski  naszej szkoły przygotował dla wszystkich pań i swoich koleżanek  symboliczny kwiatek, słodki poczęstunek oraz złożył życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu szkolnym i osobistym.

Chłopcy z klasy II przygotowali kwiaty i prezenty dla swoich koleżanek. Tradycją naszej szkoły stały się już ćwiczenia fitness w tym dniu, w których brały udział dziewczęta. Sportowy akcent był miłym zakończeniem tego dnia.

Wychowawca klasy II b: Agata Dendewicz

ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl