PROJEKTY
I PROGRAMY


 

 

 


TYTUŁY


 

 
W RANKINGU LICEÓW PERSPEKTYWY 2020
nasze liceum otrzymało
srebrną tarczę !!!
Gratulujemy wszystkim nauczycielom
i maturzystom
to m.in. Wasze wyniki
uplasowały nas na takiej pozycji.
Życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016 
i przysługuje mu tytuł 
„Brązowej Szkoły 2016”.

AKADEMIA DLA NASZYCH ABSOLWENTÓW

Dnia 27 kwietnia, 2018 r. miała miejsce uroczysta akademia z okazji zakończenia szkoły dla klas trzecich. Uhonorowano między innymi uczniów z najwyższą średnią, sportowców, wolontariuszy, społeczników oraz rodziców, którzy pracowali na pożytek szkoły. Akademię uświetnił występ klasy 2 b pt. Endydurke, który był parodią Ferdydurke, Witolda Gombrowicza. Drobne upominki na pamiątkę pobytu w LO nr 1 przygotowali uczniowie klas drugich.  Wszyscy dobrze bawili się. Mamy nadzieję, że nasi absolwenci miło będą wspominali naszą szkołę.

Joanna Mazurek-Kurzelnik


ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl